Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie zgodnie z obecnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej tutaj. [X zamknij]

Temat Szczecinek


26328 dostępnych artykułów i 1435 ogłoszeń

Wednesday 29 marca, imieniny Wiktora i Eustachego

Osób online: 44

Aktualności

Praktyki zawodowe odbędą w Londynie

2017-01-09 05:30:00

foto

W Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej realizowany jest projekt europejski finansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) - Europejskie praktyki zawodowe- szansa na rozwój osobisty i podniesienie umiejętności naszych uczniów. W ramach projektu jeszcze w styczniu tego roku grupa 12 uczniów z klas trzecich i czwartych z trzech typów technikum- technikum organizacji reklamy, technikum ekonomicznego oraz technikum informatycznego wyjedzie na dwutygodniowe praktyki do Londynu, gdzie będzie podwyższać swoje kwalifikacje, zdobywać cenne doświadczenie oraz szlifować język angielski w tamtejszych firmach. Druga grupa uczniów wyjedzie również do Londynu w przyszłym roku szkolnym. Przelot, zakwaterowanie u rodzin brytyjskich oraz wyżywienie uczniów są finansowane całkowicie ze środków unijnych.

Projekt Europejskie praktyki zawodowe- szansa na rozwój osobisty i podniesienie umiejętności naszych uczniów jest już drugim projektem europejskim realizowanym w ZS nr 1. W latach 2014- 2016 szkoła brała udział w projekcie FOCUS w ramach programu Erasmus +, który polegał na współpracy 6 państw- Turcji, Litwy, Hiszpanii, Włoch, Niemiec oraz Polski.


Koordynator projektu - Ewa Pawenta

Opiekun grupy- Magdalena Rosińska


reklama

Żadna część jak i całość utworów zawartych w wydaniu internetowym "Tematu Szczecineckiego" nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) włącznie z kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej / e-mailowej zgody redakcji Tygodnika.
Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Redakcji lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Serwisy tematyczne

Aktualności

Oferty pracy

pracuj.pl

Migawka fotografia dnia

Szczecinek-w-lutym-2012

Szczecinek w lutym 2012

Szczecinek w lutym 2012. Foto: U. Roik

zobacz pozostałe »

poprzedni miesiąc March następny miesiąc

 • Nd
 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Sonda

Wierzysz lokalnym politykom?

Tak
Rzadko
Nie

Wierzysz lokalnym politykom?

Tak

9 %

Rzadko

13 %

Nie

78 %